Blog o stronach internetowych i nie tylko

Koniec z szablonami na Allegro

Allegro od kwietnia rozpocznie proces ujednolicania akcji - oznacza to że skończy się era różnorodności pod względem wyglądu aukcji.

Czytaj więcej

Certyfikat SSL Bezpieczeństwo w sieci

Google podało do wiadomości, że od wersji 56 przeglądarki internetowej Chrome będzie traktować witryny nieużywające certyfikatu SSL - HTTPS jako niebezpieczne.

Czytaj więcej

Co to jest panel CMS

CMS (Content Managment System) - System zarządzania treścią - jest to aplikacji uruchamiana w przeglądarce internetowej która umożliwia łatwą edycję zawartości strony jak i dodawanie nowych elementów takich jak pozycje menu, strony, galerie itp. Panel CMS umożliwia aktualizację strony bez znajomości kodu HTML znaczników skryptów JS.

Czytaj więcej

Reklama w internecie - klucz do sukcesu?

Internet stał się podstawowym źródłem informacji, ten fakt nie mógł zostać pominięty przez biznes. A jak wiemy, tam gdzie ludzie poszukują informacji, tam też najchętniej zapoznają się z nowymi ofertami. To sprawia, że jest to jedno z najchętniej wykorzystywanych mediów w dziedzinie reklamy.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest WEB-PROJEKT Marek Smolana z siedzibą w Bielsku-Białej 43-382 ul. Cieszyńska 365.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów bezpośredniej komunikacji na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie nie dłużej, niż jest to konieczne do odpowiedzi na zadane pytanie.
Państwa dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom WEB-PROJEKT.
Ponadto informujemy, że posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie.
Przysługuje również Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów.