Reklama w internecie - klucz do sukcesu?

Internet stał się podstawowym źródłem informacji, ten fakt nie mógł zostać pominięty przez biznes. A jak wiemy, tam gdzie ludzie poszukują informacji, tam też najchętniej zapoznają się z nowymi ofertami. To sprawia, że jest to jedno z najchętniej wykorzystywanych mediów w dziedzinie reklamy.

Co prawda jeszcze rynek reklamy telewizyjnej jest nieco bardziej wartościowy, ale szacuje się, że już za kilka lat, proporcje te ulegną odwróceniu. Nie tylko rosnąca popularność internetu sprawia, że jest on coraz chętniej wykorzystywany przez reklamodawców, ale głównie fakt, że internauci są znacznie bardziej otwarci na informacje reklamowe, przynajmniej te, określane nieinwazyjnymi.

Wysoka skuteczność reklamy ma również związek z tym, że reklama w internecie jest znacznie lepiej dopasowana do treści, których poszukuje potencjalny odbiorca. Tego nie jest w stanie zaoferować żadne inne medium. Drugą ważną różnicą jest to, że w internecie można prowadzić skuteczne kampanie reklamowe bez angażowania ogromnych pieniędzy. Znajduje się tam miejsce zarówno dla małych, lokalnie działających firm, jak też dla korporacyjnych gigantów. Nie mniej, skuteczna reklama w internecie wymaga odpowiedniej wiedzy.

Zasady, jakimi rządzi się świat reklamy od tych panujących w tradycyjnych rozwiązaniach, różnią się w sposób diametralny. Dlatego też dobrym rozwiązaniem jest powierzenie prowadzenia kampanii reklamowych w sieci specjalistom posiadającym wiedzę oraz doświadczenie, które zapewni doskonałe efekty możliwie najmniejszym kosztem.

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest WEB-PROJEKT Marek Smolana z siedzibą w Bielsku-Białej 43-382 ul. Cieszyńska 365.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów bezpośredniej komunikacji na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie nie dłużej, niż jest to konieczne do odpowiedzi na zadane pytanie.
Państwa dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom WEB-PROJEKT.
Ponadto informujemy, że posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie.
Przysługuje również Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów.