Nasza wizja profesjonalnej stony internetowej

Profesjonalna strona internetowa to taka, która jest doskonałą wizytówką firmy i jednocześnie doskonałym źródłem informacji na jej temat, z którego mogą skorzystać klienci. Strona musi być idealnie dostosowana zarówno do rodzaju usług lub produktów w dostarczaniu, których specjalizuje się firma oraz do odbiorców, do których oferta jest adresowana.

To właśnie odpowiednie dostosowania do klienta, grupy docelowej ma największe znaczenie w zakresie skuteczności oraz efektywności, jaką zapewnia nam witryna. Każdy chyba doskonale sobie zdaje sobie sprawę z tego, że inaczej musi być zaprojektowana strona, której grupą docelową jest młodzież, a inaczej ta, która ma na celu zatrzymanie uwagi osób dojrzałych. To samo dotyczy dostosowania się do branży, w której prowadzona jest działalność. To najważniejsze, ale nie jedyne wymagania, jakie muszą być uwzględnione w celu stworzenia profesjonalnej strony.

Równie ważne stają się kwestie techniczne. Jak wiadomo, czasy, kiedy strony były przeglądane jedynie przy użyciu komputera stanowią przeszłość. Dziś równie często, a za jakiś czas zapewne częściej niż przy pomocy komputera, ze stron internetowych będziemy korzystali za pośrednictwem urządzeń mobilnych. To sprawia, że każda strona musi zapewniać przede wszystkim dogodną nawigację oraz optymalny wygląd bez względu na to, na jakim sprzęcie będzie ona wyświetlana. Profesjonalna strona to taka, która dostosuje się do osoby ją odwiedzającej, a nie zmusza czytelnika, aby on dostosował się do niej.

WSTECZ

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest WEB-PROJEKT Marek Smolana z siedzibą w Bielsku-Białej 43-382 ul. Cieszyńska 365.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów bezpośredniej komunikacji na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie nie dłużej, niż jest to konieczne do odpowiedzi na zadane pytanie.
Państwa dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom WEB-PROJEKT.
Ponadto informujemy, że posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie.
Przysługuje również Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów.