O nas

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm z zakresu projektowania i wykonywania stron internetowych zaczynając od prostych projektów przedstawiających profil działalności firmy oraz podstawowe informacje kontaktowe po zaawansowane i rozbudowane strony i sklepy internetowe.

Nasza firma jest obecna na rynku od 21 lat. Dzięki swojemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę oraz doświadczeniu zawodowemu, mamy możliwość zaoferowania najwyższej jakości rozwiązań. Młody zespół w połączeniu z doświadczeniem, jakim dysponują osoby zarządzające naszą firmą, jest doskonałym rozwiązaniem, które procentuje innowacyjnymi rozwiązaniami.

Naszym głównym atutem jest fakt, że naszą firmę tworzą ludzie, dla których praca jest jednocześnie ich pasją. To zachęca do samodoskonalenia i większych wysiłków w celu zaspokojenia oczekiwań klientów. To właśnie satysfakcja klientów jest dla nas najważniejszą zachętą do dalszych wysiłków. Pasja, którą rozwijamy, wykonując zlecone nam zadania, pozwala na pokonywanie nawet najtrudniejszych wyzwań.

Jeśli poszukują Państwo solidnego partnera oraz usług o najwyższej jakości, świadczonych z wykorzystywaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, to nasza oferta jest właśnie dla Państwa.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest świadczenie usług takich jak:

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

  • projektowanie stron internetowych
  • modernizacja stron internetowych
  • projektowanie sklepów internetowych
  • projektowanie aplikacji internetowych
  • integracja stron z mediami społecznościowymi

Reklama w internecie - pozycjonowanie stron internetowych

  • pozycjonowanie stron internetowych
  • reklama internetowa
  • kampanie reklamowe AdWords Google

 

WSTECZ

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest WEB-PROJEKT Marek Smolana z siedzibą w Bielsku-Białej 43-382 ul. Cieszyńska 365.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów bezpośredniej komunikacji na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie nie dłużej, niż jest to konieczne do odpowiedzi na zadane pytanie.
Państwa dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom WEB-PROJEKT.
Ponadto informujemy, że posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie.
Przysługuje również Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów.