Nasze usługi

Tworzenie stron internetowych

Nasza oferta obejmuje wykonanie stron internetowych dla firm jak i klientów indywidualnych idealnie dostosowanych do wymagań. Każdy z elementów witryny, którą tworzymy dla klientów, jest w sposób idealny dostosowany do wymagań, jakie są przed nią stawiane. Oferujemy zarówno serwisy internetowe oparte o systemy CMS, jak też wykonane na zasadzie stworzenia kodu HTML oraz wzbogaconego o konieczne skrypty. W zależności od wymagań klientów oraz potrzeb związanych z funkcjonalnością witryny, jesteśmy w stanie wykonać wszelkie niezbędne skrypty i dodatki.

Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą i zapewniamy doradztwo specjalistów z dziedziny tworzenia stron, tak aby Państwa pomysły i wizje nowej witryny były zgodne z obecnymi trendami i zapewniały wszystkie niezbędne cechy witryny przyjaznej użytkownikowi oraz wyszukiwarkom.

Czytaj więcej

Usługi hostingu stron internetowych i poczty

Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług dla naszych Klientów zapewniamy profesjonalne usługi hostingu stron internetowych i poczty internetowej. Nasze serwery są zlokalizowane w jednej z największych serwerowni w Europie zlokalizowanej w Polsce.

Dedykowana konfiguracja sprzętowa serwerów zapewniają maksymalną wydajność oraz niezawodność świadczenia usług. W ramach hostingu możemy zapewnić nielimitowane zasoby jak oraz profesjonalne narzędzia do zarządzania.

Czytaj więcej

Projektowanie sklepów internetowych - e-commerce

O tym, jaki potencjał drzemie w sklepach internetowych, nie trzeba nikomu przypominać. Każdego roku sprzedaż za pośrednictwem sieci wzrasta o kilkanaście procent. To sprawia, że żaden z przedsiębiorców działających na rynku nie powinien lekceważyć możliwości wkroczenia w tą dziedzinę działalności.

W ofercie naszej firmy znajdują się kompleksowe rozwiązania pozwalające na stworzenie sklepów, które nie tylko zapewnią dostęp do wszystkich korzyści dla klientów, ale jednocześnie sprawią, że do obsługi tych witryn będzie wymagana znacznie mniejsza ilość pracy. Rozwiązania bazujące na e-commerce to jedne z najpopularniejszych systemów na rynku. Jeśli zostaną one w sposób profesjonalny zaadoptowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań właścicieli, staną się podstawą przyszłego sukcesu.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron internetowych

Każdy z nas poszukując informacji czy też ofert handlowych korzysta z wyszukiwarek internetowych. Raczej trudno sobie wyobrazić korzystanie z internetu bez wyszukiwarek. Ilość informacji, jakie są zamieszczane w sieci, sprawia, że nie próba porzucenia tych narzędzi oznaczałaby brak możliwości dotarcia do interesujących nas informacji. Każdy z nas zdaje sobie również sprawę z tego, że najczęściej odwiedzane są te witryny, które są zwracane na pierwszych miejscach listy wyszukiwania. Pozycjonowanie stron to działania mające na celu właśnie umieszczenie naszej strony na możliwie najlepszym miejscu wyników zwracanych na poszczególne zapytania. Im lepsza pozycja, tym większa ilość osób będzie miała możliwość zapoznania się z zawartością naszej strony.

Czytaj więcej

Aplikacje internetowe, programy

Niemal każda firma ma do czynienia z nietypowymi potrzebami, które nie sposób w pełni zaspokoić standardowymi rozwiązaniami. Dlatego właśnie mamy do czynienia z koniecznością przygotowania aplikacji dedykowanych dla określonych firm, których zadaniem będzie zaspokojenie potrzeb oraz usprawnienie pracy w określonej dziedzinie. W zdecydowanej większość przypadków tego rodzaju aplikacje są realizowane przy wykorzystaniu technologii PHP, AJAX, JAVA oraz są one oparte o rozwiązanie, jakie zapewniają bazy danych SQL. Najważniejszym argumentem przemawiającym za ich wykorzystaniem jest przenośność i możliwość wykorzystania na niemal wszystkich systemach operacyjnych. Popularność tych technologii sprawia również, że każdy większy system zarządzania posiada mechanizmy pozwalające na łatwe zaimplementowanie obsługi nowo powstających aplikacji.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest WEB-PROJEKT Marek Smolana z siedzibą w Bielsku-Białej 43-382 ul. Cieszyńska 365.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów bezpośredniej komunikacji na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie nie dłużej, niż jest to konieczne do odpowiedzi na zadane pytanie.
Państwa dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom WEB-PROJEKT.
Ponadto informujemy, że posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie.
Przysługuje również Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów.