Jak rozpoczynamy współpracę - Jak powstaje strona internetowa

Doświadczenie które zdobyliśmy przez wiele lat pracy wspólnie z Państwem pozwoliło nam wypracować profesjonalny plan budowy projektów internetowych. Z przyczyn oczywistych nie ujawniamy wszystkich szczegółów :-) które poznacie Państwo rozpoczynając współpracę z nami. Budowa strony internetowej jest procesem złożonym do którego możemy przystąpić znając Państwa oczekiwania.

Na pierwszym spotkaniu będziemy rozmawiać na tematy związane z wizerunkiem strony, funkcjonalnością i celami marketingowymi. Ustalamy jakie elementy strony będą koniczne - animacje graficzne, galerie, formularze kontaktowe, mapy, koszyk, itp. Wybieramy nazwę domeny internetowej pod którą będzie dostępna nowa strona internetowa oraz poczta.

Na podstawie tych informacji przedstawiamy wycenę budowy strony, która to umożliwi Państwu podjęcie decyzji o współpracy z nami.

Po podjęciu decyzji o współpracy z Państwa strony przystępujemy do pracy.

Na podstawie ustaleń i założeń grafik - designer wykonuje projekt graficzny. Zawiera on wizerunek strony, sklepu internetowego i uwzględnia takie elementy jak grafiki, teksty, nawigację - menu. Projekt graficzny może przedstawiać kilka widoków w zależności od potrzeb. Następnym krokiem jest prezentacja projektu i omówienie funkcjonalności, na tym etapie możemy nanosić korekty, zmiany z uwzględnieniem Państwa uwag i sugestii. Po ostatecznej akceptacji przystępujemy do budowy strony internetowej. Zaakceptowany projekt graficzny trafia do programistów gdzie następuje tworzenie strony internetowej.

Następną czynnością jest uzupełnianie strony. Zawartość strony może być przygotowana przez Państwa (teksty, zdjęcia, itp.) lub my możemy zająć się przygotowaniem tekstów z uwzględnieniem celów marketingowych SEO oraz zakupem potrzebnych zdjęć. Po zakończeniu powyższych prac strona jest instalowana na serwerze produkcyjnym gdzie jest dostępna pod wcześniej wybraną nazwą domeny. Strona zostaje zgłoszona do wyszukiwarek internetowych oraz podpinamy ją pod zaawansowane statystyki w celu analizy działań marketingowych.

Ostatnią czynnością jest przeszkolenie Klienta z obsługi panelu administracyjnego CMS strony tak aby w łatwy sposób mógł aktualizować i dodawać informacje na swojej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy.

 

WSTECZ

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest WEB-PROJEKT Marek Smolana z siedzibą w Bielsku-Białej 43-382 ul. Cieszyńska 365.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów bezpośredniej komunikacji na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie nie dłużej, niż jest to konieczne do odpowiedzi na zadane pytanie.
Państwa dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom WEB-PROJEKT.
Ponadto informujemy, że posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie.
Przysługuje również Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów.