Jak rozpoczynamy współpracę - Jak powstaje strona internetowa

Doświadczenie które zdobyliśmy przez wiele lat pracy wspólnie z Państwem pozwoliło nam wypracować profesjonalny plan budowy projektów internetowych. Z przyczyn oczywistych nie ujawniamy wszystkich szczegółów :-) które poznacie Państwo rozpoczynając współpracę z nami. Budowa strony internetowej jest procesem złożonym do którego możemy przystąpić znając Państwa oczekiwania.

Na pierwszym spotkaniu będziemy rozmawiać na tematy związane z wizerunkiem strony, funkcjonalnością i celami marketingowymi. Ustalamy jakie elementy strony będą koniczne - animacje graficzne, galerie, formularze kontaktowe, mapy, koszyk, itp. Wybieramy nazwę domeny internetowej pod którą będzie dostępna nowa strona internetowa oraz poczta.

Na podstawie tych informacji przedstawiamy wycenę budowy strony, która to umożliwi Państwu podjęcie decyzji o współpracy z nami.

Po podjęciu decyzji o współpracy z Państwa strony przystępujemy do pracy.

Na podstawie ustaleń i założeń grafik - designer wykonuje projekt graficzny. Zawiera on wizerunek strony, sklepu internetowego i uwzględnia takie elementy jak grafiki, teksty, nawigację - menu. Projekt graficzny może przedstawiać kilka widoków w zależności od potrzeb. Następnym krokiem jest prezentacja projektu i omówienie funkcjonalności, na tym etapie możemy nanosić korekty, zmiany z uwzględnieniem Państwa uwag i sugestii. Po ostatecznej akceptacji przystępujemy do budowy strony internetowej. Zaakceptowany projekt graficzny trafia do programistów gdzie następuje tworzenie strony internetowej.

Następną czynnością jest uzupełnianie strony. Zawartość strony może być przygotowana przez Państwa (teksty, zdjęcia, itp.) lub my możemy zająć się przygotowaniem tekstów z uwzględnieniem celów marketingowych SEO oraz zakupem potrzebnych zdjęć. Po zakończeniu powyższych prac strona jest instalowana na serwerze produkcyjnym gdzie jest dostępna pod wcześniej wybraną nazwą domeny. Strona zostaje zgłoszona do wyszukiwarek internetowych oraz podpinamy ją pod zaawansowane statystyki w celu analizy działań marketingowych.

Ostatnią czynnością jest przeszkolenie Klienta z obsługi panelu administracyjnego CMS strony tak aby w łatwy sposób mógł aktualizować i dodawać informacje na swojej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy.

 

WSTECZ

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

+48 33 444 66 51

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?