Co wyróżnia nasze usługi budowania stron internetowych?

 

po pierwsze

Wizerunek strony internetowej - projekt graficzny

Projekty graficzne stron są opracowywane według kilku ważnych czynników tak, aby wizerunek graficzny był nowoczesny, a zarazem dobrze dopasowany do tematyki strony. Nad projektem graficznym pracuje grafik na podstawie informacji przedstawionych przez Klienta jak i na podstawie wytycznych i założeń marketingowych opracowywanych na potrzeby projektu strony. Rozmieszczenie elementów na stronie jest opracowywane w taki sposób, aby strona była przejrzysta, a nawigacja na stronie była przyjazna użytkownikowi.

 

po drugie

Czas realizacji i gwarancja jakości usług

Zdobyte doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz dobra organizacja pracy pozwalają nam realizować Państwa projekty stron internetowych w krótkim czasie. Średni czas realizacji projektu średnio zaawansowanego to około 2 tygodnie. W przypadkach, kiedy Klient ma mało czasu i zależy mu na szybkim wykonaniu strony, jesteśmy w stanie skrócić czas do minimum w zależności od stopnia zaawansowania. Wszystkie terminy realizacji usług ustalamy indywidualnie.

Wszystkie zrealizowane projekty są objęte gwarancją 12 miesięczną. Każdy projekt jest zgodny z aktualnymi standardami programowania (W3C) co gwarantuje poprawne wyświetlanie strony w najnowszych przeglądarkach internetowych.

 

po trzecie

Wsparcie techniczne - obsługa stron internetowych

Na każdym etapie eksploatacji strony zapewniamy fachowe wsparcie techniczne. Zapewniamy również usługi z zakresu rozbudowy i modyfikacji strony czy sklepu o nowe funkcjonalności. Wszystkie nasze projekty są oparte o budowę modułową co ułatwia implementowanie nowych funkcjonalności w już zbudowanej stronie. Twoja strona będzie rosła wraz z rozwojem Twojej firmy.
Nie musisz się martwić na przyszłość - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

po czwarte

Kompleksowe świadczenie usług internetowych

Usługi świadczymy kompleksowo zaczynając od rejestracji domeny internetowej, uruchomienia profesjonalnej poczty internetowej po zaprojektowanie i wykonanie strony, sklepu internetowego oraz przeprowadzenie skutecznej kampanii reklamowej promującej
Twoje usługi i produkty w Internecie.

Doradzamy w zakresie marketingu internetowego - wybieramy optymalne frazy i słowa kluczowe tak, aby strona była narzędziem marketingowym i promowała Twoją firmę w Internecie.

WSTECZ

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest WEB-PROJEKT Marek Smolana z siedzibą w Bielsku-Białej 43-382 ul. Cieszyńska 365.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów bezpośredniej komunikacji na podstawie art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przetwarzanie nie dłużej, niż jest to konieczne do odpowiedzi na zadane pytanie.
Państwa dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom WEB-PROJEKT.
Ponadto informujemy, że posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie.
Przysługuje również Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w sposób niezgodny z prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji ww. celów.