Co wyróżnia nasze usługi budowania stron internetowych?

 

po pierwsze

Wizerunek strony internetowej - projekt graficzny

Projekty graficzne stron są opracowywane według kilku ważnych czynników tak, aby wizerunek graficzny był nowoczesny, a zarazem dobrze dopasowany do tematyki strony. Nad projektem graficznym pracuje grafik na podstawie informacji przedstawionych przez Klienta jak i na podstawie wytycznych i założeń marketingowych opracowywanych na potrzeby projektu strony. Rozmieszczenie elementów na stronie jest opracowywane w taki sposób, aby strona była przejrzysta, a nawigacja na stronie była przyjazna użytkownikowi.

 

po drugie

Czas realizacji i gwarancja jakości usług

Zdobyte doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz dobra organizacja pracy pozwalają nam realizować Państwa projekty stron internetowych w krótkim czasie. Średni czas realizacji projektu średnio zaawansowanego to około 2 tygodnie. W przypadkach, kiedy Klient ma mało czasu i zależy mu na szybkim wykonaniu strony, jesteśmy w stanie skrócić czas do minimum w zależności od stopnia zaawansowania. Wszystkie terminy realizacji usług ustalamy indywidualnie.

Wszystkie zrealizowane projekty są objęte gwarancją 12 miesięczną. Każdy projekt jest zgodny z aktualnymi standardami programowania (W3C) co gwarantuje poprawne wyświetlanie strony w najnowszych przeglądarkach internetowych.

 

po trzecie

Wsparcie techniczne - obsługa stron internetowych

Na każdym etapie eksploatacji strony zapewniamy fachowe wsparcie techniczne. Zapewniamy również usługi z zakresu rozbudowy i modyfikacji strony czy sklepu o nowe funkcjonalności. Wszystkie nasze projekty są oparte o budowę modułową co ułatwia implementowanie nowych funkcjonalności w już zbudowanej stronie. Twoja strona będzie rosła wraz z rozwojem Twojej firmy.
Nie musisz się martwić na przyszłość - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

po czwarte

Kompleksowe świadczenie usług internetowych

Usługi świadczymy kompleksowo zaczynając od rejestracji domeny internetowej, uruchomienia profesjonalnej poczty internetowej po zaprojektowanie i wykonanie strony, sklepu internetowego oraz przeprowadzenie skutecznej kampanii reklamowej promującej
Twoje usługi i produkty w Internecie.

Doradzamy w zakresie marketingu internetowego - wybieramy optymalne frazy i słowa kluczowe tak, aby strona była narzędziem marketingowym i promowała Twoją firmę w Internecie.

WSTECZ

Informacje kontaktowe

Kontakt telefoniczny

+48 517 46 77 22

+48 33 444 66 51

Adres
WEB-PROJEKT
ul. Cieszyńska 365
43-382 Bielsko-Biała

Wsparcie techniczne
serwis@web-projekt.pl

E-mail
web@web-projekt.pl

Logowanie

Panel klienta


MASZ PYTANIE?